Teisė atsisakyti sutarties

Perkant internetu, vartotojas sudaro su prekybininku nuotolinę sutartį. Jis suteikia kiekvienam klientui atsisakymo teisę.

Pirkėjas gali atsisakyti šios sutarties ir grąžinti prekę per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos, nenurodant priežasties, pagal LR Ministrų kabineto taisykles Nr. 255 “Nuotolinės sutarties sąlygos”.

Norint pasinaudoti atsisakymo teise, jūs privalote mus informuoti (pavyzdžiui, e. paštu) — Harbinger Medical SIA, juridinis adresas Lilijas gatvė 28 – 33, Ryga, LV-1055, telefono numeris +371 24000010, elektroninis paštas [email protected] – nusiunčiant aiškų pranešimą apie sprendimą atsisakyti šios sutarties.

Jūs galite pasinaudoti jau parengtu atsisakymo blanko pavyzdžiu, tačiau tai neprivaloma:

Kad būtu laikomasi atsisakymo teisės termino, pakaks, jei savo pranešimą apie pasinaudojimą atsisakymo teise nusiųsite prieš užsibaigiant atsisakymo teisės laikotarpiui.

Jei atsisakysite šios sutarties, mes jums grąžinsime visus iš jūsų gautus mokėjimus, tarp jų, pristatymo išlaidas (išskyrus papildomas išlaidas, patirtas dėl to, kad pasirinkote kitokį pristatymo būdą nei pigiausias mūsų siūlomas standartinis pristatymo būdas), be nepagrįsto uždelsimo ir bet kuriuo atveju ne vėliau, kaip per 14 dienų nuo dienos, kai mes buvome informuoti apie jūsų sprendimą.

Grąžinimas bus vykdomas, naudojant tą pačią mokėjimo priemonę, kokią jūs naudojote pradinei operacijai, nebent aiškiai išreiškėte sutikimą tai daryti kitaip. Bet kuriuo atveju už tokį grąžinimą iš jūsų nebus reikalaujama jokio mokesčio.

Prekes privalote grąžinti be nepagrįsto uždelsimo ir bet kuriuo atveju ne vėliau, kaip per 14 dienų nuo dienos, kai pranešėte savo sprendimą jas grąžinti. Termino bus laikomasi, jei prekes grąžinsite nepasibaigus 14 dienu laikotarpiui.

Jums teks padengti su prekių grąžinimu susijusias tiesiogines išlaidas.

Jūs esat atsakingas tiktai už prekių vertės sumažėjimą, jei prekės buvo naudojamos ne tam, kad konstatuoti šių prekių rūšį, savybes ir veikimą, bet kitu tikslu.

Harbinger Medical SIA nesaugo pirkimo sutarties kopijų.

LR MK nuotolinės sutarties sąlygose nurodyti atvejai, kai vartotojas negali pasinaudoti atsisakymo teise, įskirtinai:

— prekės arba paslaugos kaina priklauso nuo finansų rinkos svyravimų, kurių pardavėjas arba paslaugos teikėjas negali kontroliuoti ir kurie gali atsirasti atsisakymo teisės galiojimo laikotarpiu; — prekė buvo pagaminta vartotojo nurodymu arba prekė yra aiškiai suasmeninta; — prekė greitai genda arba netrukus užsibaigs galiojimo terminas; — vartotojas atidarė prekės pakuotę, kurios negalima grąžinti dėl sveikatos ir higienos priežasčių (pavyzdžiui, kompresijos kojinės ir pėdkelnės, elastingi tvarsčiai, kineziologiniai teipai, medicininės juostos, pleistrai); — prekė dėl savo savybių po pristatymo negrįžtamai susimaišė su kitais daiktais.