Prekių pristatymas ir apmokėjimas

Prieš įforminant užsakymą galite pasirinkti jums patogiausią pristatymo būdą:

1. Gauti prekes mūsų ortopediniuose salonuose Latvijoje: Rygoje, Lauvas gatvėje 1, ir Pērnavas gatvėje 6, arba Liepojoje, Ludviķa gatvėje 4 | Nemokamai
2. Pristatymas į Omniva paštomatus visose Baltijos šalyse | 2,49 €
f3. Pristatymas per kurjerį Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje | 3,99 €

Pristatymas į paštomatus ir per kurjerį vykdomas kitą darbo dieną, jei užsakymas apmokėtas iki 16:00 val. Savaitgaliais užsakytos prekės jums bus nusiųstos pirmadienį. Mes bendradarbiaujame su geriausiomis kurjerių tarnybomis, ir e-paštu nusiųsime jums siuntos sekimo kodą ir nuorodą, kad galėtumėte patikrinti siuntos buvimo vietą.

Garantuojame nemokamą užsakymų virš 30 € pristatymą į Omniva paštomatus ir nemokamą užsakymų virš 50 € pristatymą per kurjerį. Ši paslauga atsiras, kai sudėsite produktus į pirkinių krepšį. Deja, maksimalus paštomato spintelės ilgis yra 64 cm, todėl ne visas prekes galime nusiųsti į paštomatus:

Didelių gabaritų prekių pristatymo kaštai, įskaitant funkcines lovas, apskaičiuojami individualiai. Pavyzdžiui, lovos pristatymas Rygoje ir Rygos priemiestyje su sumontavimu kainuos 35 euro.

<hr />

Už prekes galima atsiskaityti šiais apmokėjimo būdais:

1. Grynais pinigais ar banko kortele, atsiimant užsakymą mūsų salonuose.
2. VISA, MasterCard, Maestro banko kortele ar per internetinį banką mūsų interneto svetainėje.
3. Pervedimu į Harbinger Medical SIA banko sąskaitą, kuri nurodyta užsakymo gavimo patvirtinimo e-pašto laiške ar kontaktinės informacijos lape.
4. Atidėtu mokėjimu, jei prekės pristatomos per kurjerį (tikai grynais pinigais) ar į Omniva paštomatą (tikai banko kortele). Bus taikomi komisiniai – 1,40 €.