E-parduotuvės naudojimo taisyklės

E-parduotuvę Ortoteka valdo Latvijoje registruota įmonė Harbinger Medical SIA (registracijos numeris 40203053873). Harbinger Medical SIA siūlo klientams ortopedines ir reabilitacijos prekes internetu.

Šios naudojimo taisyklės taikomos visiems prekių ir paslaugų pirkimams, kurie vykdomi internetu. Prieš prekės užsakymą atidžiai perskaitykite čia atvaizduotą informaciją. Harbinger Medical SIA kartkartėmis gali keisti šias taisykles. Prašau, perskaitykite jas, prieš vykdant pakartotiną pirkimą.

Naudotojas yra atsakingas už informacijos teisingumą vykdant užsakymą, o taip pat apsiima nevykdyti jokių veiksmų, kurie nukreipti prieš svetainės saugumą.

Harbinger Medical SIA apsiima pagal produktų ir paslaugų aprašymą užtikrinti prekės gavimą numatytu metu ir apimtimi. Visos kainos nurodytos euro su 12% arba 21% PVM pagal prekės rūšį.

E-parduotuvė Ortoteka kartais siūlo savo klientams specialius nuolaidos kuponus išpardavimo arba kitų kampanijų metu. Norint pridėti pirkimo nuolaidą, įveskite gautą kupono kodą prieš apmokėjimo vykdymą.

Sekančios sąlygos, taisyklės ir politikos yra e-parduotuvės naudojimo taisyklių neatskiriama sudėtinė dalis:

Naudodamiesi Harbinger Medical SIA paslaugomis ir pirkdami, jūs patvirtinate, kad visos aukščiau minėtos sąlygos yra suprantamos, įsipareigojate jų laikytis ir reguliariai sekti jų pakeitimus.