Memo, Lenkija

Memo avalynė yra unikali tuo, kad ji atlieka ne tiktai pėdų apsaugos, bet taip pat ir diagnostikos, dinamiškos kontrolės, profilaktikos ir gydymo funkcijas. Speciali montavimo technologija garantuoja tinkamą ruošinių išdėstymą avalynės gaminimo metu, o taip pat ir gatavos avalynės simetrijos ašies tolesnį išsaugojimą.

Kas yra Memo sistema?

Įmonės MDH sukurtas padas ir užkulnis yra padalintas į šešias sunumeruotas zonas, kurios leidžia tėvams kontroliuoti vaiko pėdų padėtį. Nešiojant avalynę, 14 dienų būtina stebėti išsikišusių puspadžio „smeigių” nudilimą. Egzistuoja šeši galimi vaiko pėdų būklės diagnostikos variantai, iš kurių atitinkamai toliau seka vykdomos priemonės.

1-a zona – nutrinta vieta šioje zonoje nurodo sveiką pėdą. Šiuo atveju Memo avalynė naudojama kaip profilaktinė.

2-a zona – nutrinta vieta šioje zonoje nurodo į disfunkcijos riziką (anomalija, liga). būtina avalynę papildyti Memo pilku vidpadžiu ir nešioti juos visuomet, kai įmanoma (namuose, vaikų darželyje ir mokykloje). Naudojant pilką vidpadį, trintis turi plisti į 1-ą zoną (normos zona). Jei ir su pilku vidpadžiu nutrinta vieta 2-je zonoje toliau didėja, tuomet būtina pakeisti vidpadį oranžiniu ir rekomenduojama konsultuotis su specialistu.

3-a ir 4-a zona – nutrinta vieta šioje zonoje liudija apie kelių arba pėdų defektą. Būtina naudoti oranžinį vidpadį ir avalynę nešioti nuolat. Naudojant oranžinį vidpadį trintis turi grįžti į normos zoną. Jei nutrinta vieta 3-je zonoje didėja, būtina kreiptis į specialistą.

5-a ir 6-a zona – nutrinta vieta šioje zonoje liudija apie reikšmingą kelių arba pėdų disfunkciją. Būtina specialisto konsultacija ir priežiūra.

Kokie yra Memo avalynės pranašumai?

Avalynė pagaminta klasikiniu stiliumi ir iš natūralios medžiagos – ožkos odos. Dėka to, avalynė kvėpuoja ir kojos neprakaituoja.
Avalynė yra patogi, turi elastingą padą. Specialus išorinis padas ir kulno dalies karkasas stabilizuoja pėdą fiziologinėje pozicijoje.
Specialiai sukurtas puspadis leidžia nustatyti vaiko pėdos padėtį ir galimas patologijas bei perspėja, jei būtina kreiptis į gydytoją.

Rodomi visi rezultatai: 10

Rodomi visi rezultatai: 10